Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility O FDF
Dodatna pojasnila in pomoč pri nakupu vstopnic

E vstopnice@cd-cc.si 
T 01 2417 147 (splošne informacije ob delovnikih
od 10. do 17. ure)

Tehnična podpora uporabnikom za VOD
(od 11. do 21. ure)

M 031 682 537

programski direktor
Simon Popek
T 01 2417 150
M 041 669 559
E simon.popek@cd-cc.si 
vodja projekta
Brane Kodrin
T 01 2417 167 
M 041 328 246
E brane.kodrin@cd-cc.si
vodja službe za trženje programa in odnose z javnostmi
Saša Globačnik
T 01 2417 127
M 041 645 073
E sasa.globacnik@cd-cc.si 
vodja promocije in trženja festivala
Janina Pintar
T 01 2417 146
M 041 617 732
E janina.pintar@cd-cc.si
pokroviteljstvo
Zvezdana Lazar 
T 01 2417 170
F 01 2417 298
E zvezdana.lazar@cd-cc.si
vodja prodaje
Andreja Šteblaj
T 01 2417 320 
F 01 2417 322 
E andreja.steblaj@cd-cc.si
urednica tiskovin
Damjana Kenda Hussu 
E damjana.kenda@cd-cc.si
oblikovalec celostne grafične podobe in tiskovin
Edin Alibešter
E edin.alibester@cd-cc.si 
izdelava spletne strani
Domen Novak
E domen.novak@cd-cc.si
urejanje spletne strani

Tadeja Drolc
T 01 2417 194
E tadeja.drolc@cd-cc.si

socialna omrežja
Julija Mišič
E julija.misic@cd-cc.si
vodja protokola
Ivana Vulanovič
E ivana.vulanovic@cd-cc.si
 
Shrani nastavitve
Raba piškotkov
Ta spletna stran uporablja piškotke. Z vašim soglasjem vam bomo naložili tudi piškotke za izboljšanje vaše uporabniške izkušnje.
Dovoli vse
Zavrni vse
Essential
Obvezni piškotki zagotavljajo bistveno funkcionalnost. Spletna stran brez piškotkov ne more pravilno delovati in jih lahko izključite le s spreminjanjem nastavitev brskalnika.
piškotki | cookies
Dovoli vse
Analytics
Analitični piškotki nam pomagajo izboljšati našo spletno stran z zbiranjem in poročanjem podatkov o njeni uporabi.
Google Analytics
Dovoli vse
Zavrni